Ana sayfa

Anping Guangming Metal Products Co., Ltd.

şirket Profili
Anping Guang Ming Metal Ürünleri Co Ltd Tel Örgü Sanayi Bölgesi Anping İlçesi Hebei Çin'de sevilmektedir. Artık tüm çalışanlarımız için gayretle 9570 milyon sabit kıymete sahibiz. Araştırma, üretim ve satış içeren entegre bir kurumuz.

Biz paslanmaz çelik tel örgü, katı kontrol ekipmanları, şeyl shaker, şeyl shaker ekranları, çamur örgü, delikli sac, maden eleme örgü ve benzeri her türlü sağlayabilir. “Hengyun” markasına sahibiz.
Ürünlerimiz birçok yağlı ve dünyanın birçok ülkesinde satılmaktadır. Ve uluslararası müşterilerimiz tarafından çok övgüyle karşılandılar.

Anping Guang Ming Metal Ürünleri Co, Ltd itibar tarafından geliştirme için, kalite tarafından varlığı için çaba göstermektedir. Biz yüksek kaliteli ürünler, rekabetçi fiyat, sağlam bir üne ve güvenilir satış sonrası hizmetlerimiz var. Karşılıklı ve dostane işbirliği temelinde, iyi iş ilişkileri kurmayı ve eski ve yeni müşterilerle yurt içinde ve yurt dışında daha iyi bir gelecek yaratmayı umuyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
1998 yılından bu yana şirketimiz kancalı düz ekranlar, çelik çerçeve ekranları, paslanmaz çelik tel örgü, delikli metaller ve diğer tel ile ilgili ürünler üretmektedir.

Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sağlamak için gelişmiş yönetim tecrübesi, üretim süreci ve kalite kontrol önlemlerine sahibiz. Ürün kalitesi konusundaki vurgumuzda, müşterilerle aktif olarak iletişim kuruyor, müşteri ihtiyaçlarını anlıyor, eksikliklerimizin farkındayız ve profesyonel ve zamanında hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin onay ve uzun vadeli iş almak için fabrikamız "üstün kalite, düşük fiyat" politikası izler.

Müşterilerimize bizim tanrımız olarak davranırız ve hayatımızın kalitesi gibi görünür, ilk önce itibar konusunda ısrar ederler. Biz yüksek kaliteli ürünler, güçlü kredi ayakta ve en uygun fiyat ile yurtiçi ve yurtdışı müşterileri ile yakın ticaret ilişkileri kurmak ve karşılıklı işbirliği ile harika bir gelecek için önde gelen bir köprü kurmayı umuyoruz.

Anping Guangming Metal Products Co., Ltd. Anping Guangming Metal Products Co., Ltd. Anping Guangming Metal Products Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Hengyun

No. Çalışanları : 300~500

Yıllık satış : 20000000-25000000

Yıl kurulan : 1998

İhracat p.c : 70% - 80%

Company Location: Wei'er Rd.17-1, East of Industrial dist., Anping, Hebei,China

Factory Location: Wei'er Rd.17-1, East of Industrial dist., Anping, Hebei,China

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Shale Shaker Ekranı satış için iyi kalite Shale Shaker Ekranı satış için iyi kalite Shale Shaker Ekranı satış için